GroupOpps כל ההזדמנויות שלך במתחם בסר ובמגדלי אלון בפגישה מוצלחת אחת
רותי קורמן רבינוביץ - 050-2915286
מתחם בסר

מאגר המשרדים הגדול והמגוון במתחם מגדלי בסר בבני ברק.

משרדים למכירה - משרדים להשכרה
משרדים קטנים - החל מ-40 מ"ר
משרדים גדולים - עד קומות שלמות 
משרדים חדשים בבניה - משרדים לכניסה מיידית
התקשר/י עכשיו לרותי
050-2915286 
או שלח/י הודעה

מתעניין במשרדים למכירה או במשרדים להשכרה במתחם בסר? מתעניין במשרדים למכירה או במשרדים להשכרה במגדל בסר 4 הנחשק? רוצה להכיר את כל ההזדמנויות במתחם בסר בפגישה מוצלחת אחת? התקשר עכשיו. 

ההזדמנות שלך לבחור במקום שכיף לבוא אליו כל בוקר ולפגוש אנשי עסקים כמוך בדרך למשרד.
ההזדמנות שלך לבחור משרדים שהם מעולים גם לשימוש וגם להשקעה.

 

 
הודות להיכרות עם בעלי המשרדים במתחם ולקשר השוטף איתם, באפשרותי לזהות את ההצעות האטרקטיביות ביותר עבורך ולהציע מגוון של משרדים למכירה ושל משרדים להשכרה, בקומות שונות ובגדלים שונים, החל מ-40 מ"ר ועד קומות שלמות.  
 
מגדל בסר 4
מגדל הכשרת היישוב

מגדל בר כוכבא
מגדל ויטאוור
מגדל קונקורד

מגדל בסר 3
מגדל בסר 2
מגדל בסר 1

בית נועה
מגדל צ'מפיון

 
כך הפך מתחם ה-BBC למוביל בגוש דן
מיקומה האסטרטגי של העיר בני-ברק בלב ליבו של גוש דן, ישיבתה על צירי תנועה מרכזיים כרח' ז'בוטינסקי ו"אם המושבות" והרכבת הקלה המתוכננת, הפכו את פני המתחם ב-180 מעלות
שאול כהנא 10.03.2016

"גוש דן מתעורר לבוקר חדש עם מתחם BBC שבבני-ברק" - כך מתאר מגזין הנדל"ן הארצי של עיתון "גלובס" כיצד הפכה העיר בני-ברק ליצרנית של סביבה מצוינת התומכת בקיומה של זירת עסקים משגשגת ואטרקטיבית ועל המתחם המסחרי החדש BBC בצפון העיר, שמציע מענה מהודק ומקצועי לכל עסק ומשרדים שיבחרו להשתכן בו.
תחת כותרת "מבני-ברק יוצאת הבשורה העסקית", מציין העיתון הכלכלי הידוע כי בימים אלו מגשימה משאלה עתיקת יומין את עצמה והאילוזיה הופכת למציאות בר-קיימא, וכך יוצאת מעיריית בני-ברק בשורה כלכלית למדינה כולה ולטריטוריית המרכז בפרט.
בהתאם להסברו של העיתון "גלובס", מיקומה האסטרטגי של העיר בני-ברק בלב ליבו של גוש דן, ישיבתה על צירי תנועה מרכזיים כרח' ז'בוטינסקי ו"אם המושבות" והרכבת הקלה המתוכננת לפתח מתחם ה- BBCשל בני-ברק, הפכו את פני המתחם ב-180 מעלות, ומתעשיות ותיקות ומוסכים המריא האזור עד לנקודת יעד שבה ניצבים כבר היום למעלה ממיליון מ"ר של שטחי בניה, בעשרות מגדלי משרדי משרדים ומתחמי מסחר שוקקים והומי אדם.
לדברי העיתון מנצח על הפרויקט הענק הזה הרב חנוך זייברט, ראש העיר, ששם לנגד עיניו את הפיכת העיר בני-ברק, מאחת הערים המורכבות בארץ לעיר משגשגת ופורחת, המעניקה לתושביה איכות חיים אופטימלית, לרבות קידום משמעותי של מקומות תעסוקה ושל פרקטיקה בשטח, וכל זאת בעקבות מתחם ה- BBCומתחמים נוספים המתפתחים ונטמעים בעיר.
מתחם ה-BBC מוגדר, בהיבט העסקי, ע"י גב' סיוון אור-לב, במסגרת סקירת אזורים בעיתון "גלובס", כאזור שממשיך להתפתח, כשלצד מגדלי בסר (3 מגדלים), "קונקורד", "וי טאוואר", ובאחרונה גם "בית נועה", שמתאכלס בימים אלו וניתן למצוא בו משרדים ברמת גימור גבוהה ובמחירים אטרקטיביים, והמתחם, כולו, שופע משרדים, עסקים, חנויות, בנקים ומרכזי שירות, היוצרים יחדיו סביבת עבודה מצוינת בלב גוש דן, כשלצד השכירויות גם עניין אישי ברכישת משרדים, כשההיצע הולך ומתמעט...
 
הבידול של מתחם עסקי זה, לעומת מתחמים בערים אחרות, שהביא לעדיפותו של המתחם הבני-ברקי, נקבע לדברי ה"גלובס", ע"י הגישה הנוחה ומרכזיות המתחם, אך בנוסף לצירים הקיימים, מסר מר חנוך זיידמן, מנהל אגף התשתיות והפיתוח בעירייה, במטרה להשביח את הנגישות למתחם וממנו, פורסת העירייה שלושה צירי תנועה נוספים במתחם, וגם רח' הירקון מרחיב את גבולותיו והופך לצי תנועה בעל ארבעה נתיבים, ובד בבד, כדי להפוך את מראה האזור ליוקרתי ולאחיד, מלווה כל תהליך הפיתוח, מהמסד ועד הטפחות, פרטנית ע"י אדריכל נוף, במטרה להעניק לסביבה אסתטיקה ואחידות.
בנוסף לאסתטיקה ולהיבט החזותי, שמה העירייה דגש מרכזי למתן מענה מקצועי וזמין לבעלי החברות והעסקים שהעתיקו את מקומם ל-BBC וזאת באמצעות מנהלת מיוחדת למתחם, המגישה שירותים בכל שעות היממה, ובנוסף לכך פועלת המנהלת להקמת חניון ציבורי נגיש ויעיל בן 1,000 מקומות חניה. "נגישותו וזמינותו של המתחם" - מדגיש מר ישראל לייזר, מנהל מתחם העסקים - "הם שהופכים אותו לכה מבוקש ולכה ייחודי, ויש לזכור את צמידותו לצירי התנועה האסטרטגיים לתל-אביב ולרמת-גן, דרך "אם המושבות", וסמיכותו לרכבת ישראל שרציפיה ממוקמים בו ו"הרכבת הקלה", שהחלה לקרום עור וגידים בתקופה זו.
האדריכל, המלווה את תכנון המתחם ויישומו זה שנים רבות, אדריכל עדן-בר, מבהיר, כי שפתו האדריכלית הייחודית של המתחם משווה לו כעת אטרקטיביות יותר מכל מתחם עסקי אחר שהוכר עד כה, ועצם העובדה שעוברים בו אלפי אנשים מכל רחבי הארץ, מידי יום, מחזקת את מעמדו למתחם העסקים המרכזי, המוביל והדומיננטי בארץ, וכבר בטווח הקרוב. "זהו אחד החלומות והחזונות, שצמחו ומומשו במהירות כה גדולה ובהיקף כה נרחב" - משחזר בערגה אדריכל עדן-בר את המתחם, שהפך לסיפור הצלחה לכל המעורבים בו.
מתחם בסר, ב-BBC בבני ברק - מחזון להגשמה?
 
רותי קורמן רבינוביץ
050-2915286

ruthy@GroupOpps.com
משרדים להשכרה
משרדים למכירה
מתחם בסר BBC בני ברק
מתחם מגדלי אלון תל אביב
GroupOpps   
כל ההזדמנויות שלך במתחם בסר ובמגדלי אלון בפגישה מוצלחת אחת